تبلیغات هوشمند بازار

در این سرویس، شما تبلیغات اپلیکیشن‌تان را به بازار می‌سپارید و منتظر می‌مانید تا نصب و دانلود بازی یا اپلیکیشن‌تان بیشتر شود. فقط به ازای هر نصب هزینه پرداخت می‌کنید.

حالا کمی بشکافیم: در حقیقت شما فرایند تبلیغات در جستجو را به دست هوش مصنوعی می‌سپارید. در تبلیغات جستجو باید کلیدواژه‌های مرتبط را پیدا کنید. روی آن‌ها قیمت مزایده‌ای پیشنهاد بدهید و در صورت برنده شدن در مزایده، تبلیغات شما در کلیدواژه‌هایی که انتخاب کرده‌اید نمایش داده می‌شود. در تبلیغات هوشمند، شما همه چیز را در به دست بازار می‌سپارید و انگار یک متخصص مارکتینگ را مستقیما استخدام کرده‌اید تا فعالیت‌های تبلیغاتی شما را انجام دهد.

این هوشمندی در مدل گشت و گذار هم اتفاق می‌افتد. نیازی نیست بازی یا اپ‌هایی که می‌خواهید فضای تبلیغاتی آن‌ها را از آن خود کنید را شناسایی کنید و روی ردیف و سطرهای مختلف آن قیمت‌گذاری کنید. هوش مصنوعی بهترین فضا را برای شما انتخاب می‌کند و با بهترین بودجه ممکن می‌توانید کاربرانی باکیفیت و برای اپلیکیشن خود به دست بیاورید. شما هیچ کاری نمی‌کنید و یک دستیار قدرتمند همه‌چیز را برای شما پیاده‌سازی می‌کند.

در این سرویس، بر اساس بودجه و مبلغ به ازای هر نصب که تعیین کرده‌اید، کلیدواژه‌های مرتبط و CPI مربوط به آن استخراج شده، در مزایده شرکت داده می‌شود و فرایند نصب شروع می‌شود. هیچ کار دیگری لازم نیست.

۲
قدم به قدم تا ساخت کمپین تبلیغات هوشمند بازار